מתכננת פיננסית מורשית   צור קשר 04-6366888
דף הבית  >> 
יסודיות, מהירות ושקיפות - מדוע לבחור ביעל לוי ? - בגובה העיניים, יעל מספרת מה זה ביטוח, מה כדאי לעשות ומה חייבים לא לעשות - צפו כעת !
מדוע לבחור ביעל לוי ? - בגובה העיניים, יעל מספרת מה זה ביטוח, נותנת טיפים מה כדאי לעשות ומה חייבים לא לעשות, ואיך מסבירים במילים של בני אדם מה שווה תיק הביטוח שלי, ובסוף - כיצד השירות ללקוחות שלה משתלם תמיד. צפו כעת.
יעל-מסבירה-על-ביטוח-בגובה-העיניים.html

יצא לאור הספר הדיגיטאלי: 7 שלבים פשוטים לבדיקת תיק הביטוח הפנסיוני שלך - לחץ כאן כדי לקבל את המתנה עכשיו !!!
הספר הדיגטאלי חולק במתנה לבאי הכנס הוירטואלי הישראלי לכסף ועצמאות כלכלית 2013. גם גולשי אתר פנסיוני מוזמנים לקבלו כמתנה.
http://pensiony.ravpage.co.il/7steps_pensiony?ORG=News

העתיד כבר כאן – איך לתכנן את הפרישה כבר היום חכם ופשוט - אפשר להזמין את ההקלטה של יעל לוי ועוד 11 הרצאות של טובי המומחים לכסף עכשיו !!
יעל לוי הופיעה בכנס הוירטואלי הישראלי לכסף ולעצמאות כלכלית 2013, והרצתה בפני באי הכנס על הנושא: "העתיד כבר כאן – איך לתכנן את הפרישה כבר היום חכם ופשוט". מאות מהנרשמים לכנס נחשפו להרצאה שהוכנה במיוחד אליהם, שכלל מידע חשוב בתכנון הפרישה שלהם, וכלל הסבר מהם 5 הסיבות מדוע מרבית האנשים מזניחים את תכנון הפרישה מעבודה שלהם, למה כדאי לתכנן כבר היום את הפרישה מהעבודה ?, מדוע 'פרישה מעבודה' נשמעת לנו יותר כיף מהמילה 'פנסיה' ? ומהם 7 הצעדים לתכנון העתיד הכלכלי בתקופת הפנסיה.
http://vconference.co.il/rich/speaker/

יעל לוי ממליצה כיצד להתנהל במעבר מעבודה לתקופת הפנסיה שלך. לחצ/י לקרוא את הראיון עם יעל לוי בעיתון "כלכליסט".
בריאיון המליצה יעל כיצד לשמור על תקציב מאוזן בתקופת הפנסיה והציעה שיטה פשוטה כיצד להצליח להתנהל בתקופת המעבר מעבודה לפנסיה. לחץ/י כאן לקרוא על השיטה להתנהלות בתחילת תקופת הפנסיה.
http://www.calcalist.co.il/money/articles/1,7340,L-3607844,00.html

יעל לוי פרסמה מהן 3 הפעולות ההכרחיות בסוף שנת המס
זירת הפרינסרים בישראל - Bizreef - פרסמה בבלוג המוביל שלה את המאמר של יעל לוי, המסכם מהן 3 הפעולות ההכרחיות לביצוע בסוף שנת המס. המאמר מתמצת את שלושת הדברים החשובים ביותר שצריך כל בעל עסק לעשות עד יום שני ה- 31.12.2012, וכולל 2 טבלאות קצרות וברורות. המידע העיקרי המופיע במאמר הוא ההזדמנות להשתמש בהפקדה לקרן השתלמות כמסלול חיסכון כדאי, בנוסף על הקטנת החבות במס. הבחירה באיזה קרן השתלמות דורשת ידע וניסיון של מומחית או מומחה בתחום ההשקעות. בעלי עסקים שמעוניינים בפרטים נוספים - ניתן לקרוא את המאמר או לפנות ישירות ליעל.
http://blog.bizreef.co.il/2012/%D7%A1%D7%95%D7%A3-%D7%A9%D7%A0%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%A1/

יעל לוי הדריכה רואי-חשבון ומנהלי כספים לקראת סוף שנת המס
יעל לוי הדריכה בכנס מקצועי בתחום עולם העבודה בהיבט הפיננסי והפנסיוני בכנס השתתפו עשרות רו"ח, מנהלי כספים, חשבים, יועצי מס, ומנהלי משא"ב. הכנס התקיים ביום שני 17.12.2012 באזור חיפה, והמשתתפים קיבלו העתק של המצגת ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלהם.

יעל לוי הדריכה בעלי עסקים בהכנות לסוף שנת המס
יעל לוי הדריכה עשרות בעלי עסקים בגליל המזרחי כיצד להתכונן לקראת סוף שנת המס, ואילו פעולות חשוב לבצע עד ה-31.12.2012. במסגרת ההדרכה, שהתקיימה בורד הגליל ביום רביעי ה- 5.12, תיארה יעל את סוגי המוצרים בתחום החסכון הפנסיוני, שכל בעל עסק צריך להכיר, וכיצד בוחרים בין המוצרים השונים.

לחץ כאן כדי לקבל את המתנה
חדשות ועידכונים

הפייסבוק שלנו
מפת האתר     |      תנאי שימוש          © כל הזכויות שמורות ליעל לוי תכנון פנסיוני ופיננסי      |       אמנת השירות שלנו      |     04-6366888      |      צור קשר כעת
אלמנט בניית אתרים