מתכננת פיננסית מורשית   צור קשר 04-6366888

עלינו
שמי יעל לוי, וכסוכנת פנסיונית מורשה אני ממוקדת כיצד לחסוך לך כסף ולהגדיל את החסכון הפנסיוני שלך, לתת מענה לצרכים שלך בביטוח פנסיוני, בתכנון פיננסי, בתכנון לפרישה 'חלקה' מהעבודה, ושירותים לרווחת מנהלים ועובדים העומדים בפני פרישה.

בעשרים וחמש השנים שבהם כיהנתי בתפקידי ניהול בכירים בבנק הפועלים (בתחום הפנסיוני ובתכנון לפרישה מעבודה)*, שקדתי על פיתוח הידע המקצועי שלי בתחומי הביטוח הפנסיוני, תכנון הפרישה ויעוץ ההשקעות.

לאחר שהחלטתי על פרישה מהבנק, נכנסתי בתנופה לתחום תכנון הפרישה והתכנון הפנסיוני, מתוך אמונה, שלכל איש ואישה מגיע לקבל את הביטחון הכלכלי ואת החופש האישי להשלים את מעגל חיי העבודה ולפתוח בחיי פרישה יציבים ומהנים.

בכדי לאפשר לכל לקוחותיי את הביטחון הכלכלי ואת החופש האישי הזה, אני נפגשת עם כל לקוח באופן אישי, ומבצעת מיפוי מהיר כיצד ניתן לשפר את מצב התיק הפנסיוני במספר צעדים פשוטים. כביטוי לערכים האישיים שלי, אני שמה את טובת הלקוחות במקום הראשון, ומייעצת ברצון, במקצועיות ובאופן בהיר כיצד לשפר את מצבך, ללא תלות בהחלטות שיתקבלו על-ידך בסיום המפגש הקצר.

שביעות הרצון הרבה מן הגישה המקצועית והאנושית שלי באה לידי ביטוי גם בכמות הלקוחות שהצטרפו אלי בתוך זמן קצר והמליצו עלי למכרים ולבני-משפחה, וגם באיכות הקשר האישי שנוצר בינינו, שהצצה אודותיו ניתן לקבל במבט קצר בהמלצות שאני ממשיכה לקבל מלקוחותיי.

הרגישו בנוח לשאול הכל, זו הדרך לקבל מענה: Levy.yael10@gmail.com או טלפון 054-4972171.

________________________________________________________________
* יעוץ והדרכה בתחום קופות הגמל; ניהול מרכז ארצי לתכנון פרישה מהעבודה וליווי אלפי עובדים באירוע החשוב הזה של חייהם; 
   ניהול מערך משאבי האנוש של בנק הפועלים באיזור הצפון.

מפת האתר     |      תנאי שימוש          © כל הזכויות שמורות ליעל לוי תכנון פנסיוני ופיננסי      |       אמנת השירות שלנו      |     04-6366888      |      צור קשר כעת
אלמנט בניית אתרים