מתכננת פיננסית מורשית   צור קשר 04-6366888

הפטנט של ביטוח בריאות פרטי
מרץ 2015

הזדמנות פז – לתת לאהובינו את פרח לב הזהב


האם גם אתם מתרגשים כאשר אתם שומעים את המילים הללו: "פרח לב הזהב" ?
אני נזכרת בחמלה בספור מסעו של נער צעיר בשם תום, בחיפוש אחר התרופה היחידה שתרפא את אמו החולה, שביום בהיר אחד נופלת למשכב.
איש אינו יודע כיצד ניתן יהיה לרפאה, ורק זקן העיר מסביר שהדרך היחידה להציל אותה היא באמצעות פרח לב הזהב, אלא שהפרח היקר גדל במקום רחוק והדרך אליו קשה ומסוכנת. תום יוצא למסע ומצליח – אחרי תלאות רבות – להביא את התרופה הנדירה ואמו מבריאה...ההתרגשות מהסיפור נובעת מהעובדה שברור לנו, לכל אחד מאיתנו, שנעשה הכל (ממש הכל !!!), כדי לסייע ליקירנו אם חו"ח ייקלעו למצב שכזה.
למרביתנו יצא לתרום, למען ילדים חולים שחסר הכסף כדי לממן תרופה יקרה ,או ניתוח בחו"ל.
אז מדוע בעצם צריך לתרום ?
האם אין זה מתפקידם של משרד הבריאות או של קופות החולים השונות ?
אז, זהו, שלא !
בחוק בריאות ממלכתית יש הגדרה של "תרופות שאינן בסל הבריאות", תרופות, שלמרות שהן מצילות חיים, לא מקבלות מימון של המדינה.
כאשר מי מאהובינו זקוק לטיפול יקר, נטל הטיפול ועלותו נופלת על המשפחה והסביבה הקרובה.
מי שרוצה להגן על עצמו ועל יקיריו מפני הצורך לצאת במקרה כזה למסע מפרך עם תלאות מיותרות, חייב לרכוש פוליסת ביטוח שמכסה השתלות ותרופות שלא בסל הבריאות. בעיני זהו כיסוי חובה.
 
כמה מילות הסבר:
ביטוח בריאות מכסה כיום – לפי חוק בריאות ממלכתי – את הרמה הבסיסית של שירותים רפואיים דרך קופת החולים שלך, ואם רכשת מקופת החולים גם ביטוח משלים (מושלם ופלטיניום בקופ"ח כללית, מכבי שלי, ומגן זהב – בקופ"ח מכבי וכו') – אז יש לכם גם גם רמה נוספת של ביטוח רפואי (בשפה המקצועית זה מכונה: שירותי בריאות נוספים, ובקיצור: שב"ן).
אבל, כדי להסיר ממך את הדאגה הכספית במקרים רפואיים מורכבים ויקרים שאינם מכוסים במלואם ע"י הביטוחים המשלימים של קופות החולים, מומלץ לרכוש פוליסה פרטית, אבל לפחות את רובד הביטוח הראשון והבסיסי של ביטוח כזה.
הפרמיה עבור כיסוי ביטוחי כזה היא מזערית, אם רוכשים את הפוליסה עם מומחה בתחום, ובעיני, אלו הביטוחים היחידים שעשויים להציל חיים ממש !
הביטוח מתאים לכל מי שאינו מבוטח בביטוח רפואי מקיף, ומתאים בפרט למבוטחים בביטוחים המשלימים בקופות החולים.

ביטוח רפואי פרטי רובד ראשון כולל
  • כיסוי להשתלות בחו"ל לרבות כל ההוצאות הנלוות וגמלת החלמה
  • כיסוי לטיפולים מיוחדים בחו"ל שלא ניתן לבצעם בארץ כולל הוצאות נלוות.
  • כיסוי עבור תרופות שאינן ב"סל הבריאות"
עלות ביטוח לזוג צעיר + שלושה ילדים הינה פחות מ- 100 ₪ במרבית חברות הביטוח, ואם נחזור לסיפורנו, אזי מהם כמה עשרות שקלים למשפחה לעומת היכולת להביא את פרח לב הזהב ליקירנו במהירות וללא הסתבכות בביורקרטיה ובעלויות כבדות ?

 
מפת האתר     |      תנאי שימוש          © כל הזכויות שמורות ליעל לוי תכנון פנסיוני ופיננסי      |       אמנת השירות שלנו      |     04-6366888      |      צור קשר כעת
אלמנט בניית אתרים